• Medicalport Hastanesi, Kurtuluş Caddesi, No:70, GİRNE

BLOG

Laboratuvarı Seven Çocuk


Wellcare Laboratories olarak Çocuk Dostu Laboratuvar hizmetiyle fark yaratmaya calışıyoruz. 

Bizim için bebek/çocuk ve ailelerinin konforu çok önemlidir. Wellcare Laboratuvarları’na numune vermek için gelen tüm bebek ve çocuklarımız artık bizim ailemizin bir parçasıdır. Onların mutlulukla büyüyerek sağlıklı bir yetişkin olmaları en büyük dileğimizdir. 

Wellcare  Laboratuvarları, bebek ve çocukları numune verme süreci boyunca güven vererek rahatça tamamlaması saglamayi çalisiyor. 

Her bebek ve çocuk hastamız en değerli emanetimizdir ve farkli bir dunyadir. Bu yuzden işleme başlamadan önce onları dinler ve dikkatle gözlemleyip saglikli bir iletisim kurduktab sonra sureci baslatiriz. 

Wellcare Laboratuvarlarında bebek ve çocuk numune alımı özellikle bu alanda deneyimi olan uzman ekip tarafından yapılır. Bebek ve çocuklarda kan alımı ciddi bir uzmanlık alanıdır ve deneyim gerektirir. Laboratuvarimizda bebek ve çocuklardan kan alımları veya diger tüm numune alimlari uzun yillar deneyimi olan personelimiz tarafından sabir ve dikkatle  numune alimlari icin duzenlenen alanlarda gerçekleştirilir. Islem sonunda cocuklarimizi kucuk suprizlerle odullendirmeye calisiriz.


Ailelerin onayı doğrultusunda test sonuçları doktorları ile online olarak hızlıca paylaşılabilmektedir.

Wellcare Laboratuvarları’na numune vermek için gelen tüm bebek ve çocuklarımız artık bizim büyük ailemizin bir parçasıdır. Onların mutlulukla büyüyerek sağlıklı bir yetişkin olmaları en büyük dileğimizdir.